Óóó sladký Valentín...

alebo aj kyslý! Namixuj si originálny valentínsky darček pre svoju lásku. Za pár minút, online, z pohodlia obývačky. Doručenie aj priamo obdarovanému!

 

Sladko-kyslý valentínsky balíček

Čo nájdete vo valentínskom balíčku?

Darčekové balenie obsahuje spolu viac ako 600 g želé v dvoch krásnych sklenených dózach. Môžete si nakombinovať sladké, kyslé alebo oboje mixy želé cukríkov.


Želé od Sladké.sk
  • obsahuje 5% pravej ovocnej šťavy
  • kolagén v želatíne prispieva k zdravým kostiam a kĺbom
    Ako?
  • bez gluténu - vhodné pre celiatikov a ľudí s bezlepkovou diétou
List s vlastným venovaním
Vo valentínskom balíku je kartička s vlastným venovaním a obsahom. List je na tvrdom ozdobnom papieri s motívom Valentína uložený v elegantnej modrej obálke. Po otvorení krabice je prvou vecou, ktorá obdarovaného zaujme a vytvorí dojem skutočne osobného darčeka.

Obsah listu môžete vyplniť nižšie. Ak si to želáte, list vám bezplatne skontrolujeme po gramatickej aj štylistickej stránke. Alebo vám pošleme prázdnu kartičku, na ktorú svoje venovanie napíšete sami. Je to na vás.
Ekologické balenie
Darčekové balenie sme tvorili tak, aby sme mysleli aj na prírodu. Podarilo sa nám vybrať materiály ktoré vyzerajú skvele a zároveň sú šetrné k prírode.

Aby sme zbytočne neprodukovali ďalší odpad, želé je zabalené v kvalitných nemeckých dózach Weck. Skvele vyzerajú, su odolné a môžete ich ďalej využívať ešte dlhé roky na uskladnenie vašich potravín. A keď bude ich životnosť na konci, sklo môžete zrecyklovať. A čo zbytok balenia? Nič než papier. V balení okrem želé v dózičkách nájdete iba výplň z recyklovateľného kartónu v krabici, ktorá je tiež iba z kartónu.
Darčeková zásielka
Darčekové balenie je zabalené v tvrdej krabici na mieru, previazanej špagátikom. Sú v nej vložené dve sklenené nádoby, každá obsahuje 300 g želé cukríkov. Nádoby sú hermeticky uzavreté, cukríky tak vydržia dokonale čerstvé niekoľko týždňov aj mesiacov. To, že želé príde nepoškodené do svojho cieľa zabezpečí premyslená, ale jednoduchá výplň.

Dózy sú oddelené výplňou, ktorá je vytvorená zo skladaného skartovaného kartónu. Ten pôsobí darčekovým dojmom, chráni nádoby pred rozbitím a zároveň je veľmi šetrný k prírode. Keďže nejde o žiadne umelé materiály, môžete ho potom spolu s krabicou recyklovať.

Napíšte venovanie do listu, ktorý bude súčasťou balíka: