Óóó sladký Valentín...

alebo aj kyslý! Namixuj si originálny valentínsky darček pre svoju lásku. Za pár minút, online, z pohodlia obývačky. Doručenie aj priamo obdarovanému!

 

Sladko-kyslý valentínsky balíček

Čo nájdete vo valentínskom balíčku?

  • obsahuje 5% pravej ovocnej šťavy
  • kolagén v želatíne prispieva k zdravým kostiam a kĺbom
    Ako?
  • bez gluténu - vhodné pre celiatikov a ľudí s bezlepkovou diétou
List s vlastným venovaním
Vo valentínskom balíku je list s vlastným venovaním a obsahom. List je na netradičnom ozdobnom papieri uložený v elegantnej modrej obálke. Po otvorení krabice je prvou vecou, ktorá obdarovaného zaujme a vytvorí dojem skutočne osobného darčeka.

Obsah listu môžete vyplniť nižšie. List vám bezplatne skontrolujeme po gramatickej aj štylistickej stránke ak si to želáte. Alebo vám pošleme prázdny papier, na ktorý svoje venovanie napíšete sami. Je to na vás.
Ekologické balenie
Snažíme sa byť šetrní k prírode, ale nie na úkor vizuálneho dojmu z darčeka. Želé balíme do prvotriednych mištičiek vyrobených z materiálu, ktorý sa plne rozloží napriek tomu, že izoluje mastnotu. Kým bežné mištičky obsahujú vrstvu nerozložiteľnej fólie, ktorá v prírode ostane storočia alebo je spálená na skládkach s únikom nebezpečných plynov, misky použité v balení sú plne kompostovateľné.

A áno, aj krásny priehľadný vrchnák je vytvorený iba z rastlín z tzv. bioplastu a rýchlo sa v prírode rozloží.
Darčeková zásielka
Celé valentínske balenie je zabalené v bielej krabici na mieru. Okrem spomínaného listu nájdete v obálke aj malý darček navyše od nás - zľavu na ďalší nákup ktorú môžete využiť vy alebo ňou tiež niekoho obdarovať. V krabici sú zabalené dve mištičky želé s valentínskym motívom. To, že želé príde nepoškodené do svojho cieľa zabezpečí premyslená, ale jednoduchá výplň.

Krabičky sú na svojich miestach upevnené dvomi kartónovými fixáciami a medzery vyplnené penovými vločkami. Tie ešte viac umocňujú pocit prekvapenia pri rozbaľovaní. A samozrejme, vločky sú rovnako ako mištičky z ekologického materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie.

Napíšte venovanie do listu, ktorý bude súčasťou balíka: