Najchutnejšie želé cukríky

Prečítajte si viac o tom, prečo sú
naše želé skvelou voľbou

Namixuj si svoje želé

Bez palmového oleja

Palmový olej je najrozšírenejší druh oleja, ktorý sa v potravinárstve používa. Je ľahko dostupný a lacný, vďaka čomu sú aj výrobky z neho lacnejšie ako u konkurencie. Nesie so sebou však aj mnoho nevýhod. Vďaka obrovskému dopytu kvôli jeho cene sa cielene ničia tropické pralesy, vypaľujú sa a vo veľkom sa vysádzajú stromy na získanie palmového oleja. Zabíja to rôzne živočíšne druhy, ničí životné prostredie, spaľovanie lesov znečisťuje ovzdušie.

Väčšina našich želé palmový olej neobsahuje a obsahuje olej kokosový. Postupne je želé cukríkov s kokosovým olejom stále viac. Kokosový olej je narozdiel od palmového pre ľudské telo veľmi výživný a zdravý, jeho tvorba zároveň neohrozuje životné prostredie.

Maximálna čerstvosť

Dávame si záležať na tom, aby ste želé dostali čo najčerstvejšie. Cukríky skladujeme pri ideálnej teplote na tmavom mieste bez vlhkosti, v originálnych baleniach. Keď od vás dostaneme objednávku, zo skladu vyberieme želé, na ktoré máte chuť, a začneme pripravovať zásielku.

Želé vyberieme z originálneho balenia, namixujeme a navážime do darčekovej škatuľky alebo obyčajnej vzduchotesnej nádobky podľa druhu vašej objednávky. Pripravenú nádobku hneď balíme do krabice odkiaľ smeruje na poštu alebo kuriérovi. Toto balenie trvá len niekoľko minút a tak želé neuvidia poriadne svetlo sveta, až kým si ich doma nerozbalíte. Zachovajú si tak svoju skvelú čerstvosť, chuť a vôňu.

Žiadne éčka navyše!

Želé cukríky, ktoré vám ponúkame sme starostlivo vyberali zo všetkých možných pohľadov. Určite nechcete ani vy, ani my, aby obsahovali zbytočné konzervanty. Vyberali sme také, ktoré obsahujú skutočne nevyhnutné veci a žiadne zbytočné éčka. Želé musia byť chutné a tie naše sú najchutnejšie, aké sme kedy jedli. Rovnako by mali aj dobre vyzerať. A to skutočne vyzerajú!

Nezabudnite, pri každom druhu želé si môžete prečítať jeho zloženie a rozhodnúť, ktoré vám najviac vyhovuje.

Ovocná šťava a prírodné farbivá

Naše želé obsahujú koncentrát z pravej ovocnej šťavy. Ak ste ich už ochutnali, hneď to budete cítiť. Chuť jednotlivého ovocia je výrazná vo všetkých prevedeniach želé cukríkov.

A aby dostali cukríky tú správnu farbu, používajú sa prírodné farbivá ako je extrakt z papriky, žihľavy, kurkumy, karamel či chlorofyly. Môžete si vybrať želé, ktoré vyzerá dobre a neobsahuje nič nebezpečné.

Kolagén, ktorý prispieva zdraviu

Želé obsahuje jednu dôležitú látku, ktorá podporuje rast kĺbov, zubov a kostí - kolagén. Spevňuje kožu na tvári, je vhodný pre deti aj starších ľudí. Kolagén v tele totiž vekom ubúda a je vhodné si ho dopĺňať.

Pri želé cukríkoch máte preto okrem výčitiek zo sladkého aspoň dobrý pocit, že iným spôsobom svojmu zdraviu prospejete.

Bez lepku, vhodné pre celiatikov

Želé cukríky v našej ponuke neobsahujú lepok. Ľudia s bezlepkovou diétou majú značne obmedzený jedálniček. Nemôžu veľmi veľa druhov sladkých a chutných jedál. Cukríky z našej ponuky sú pre nich vhodné. Bezlepkové sladkosti sú totiž jedinou alternatívou pri takejto diéte.

Pre celiatikov je teda naše želé jedna z možností, ako si zahnať chuť po sladkom. Odporúčame!

Garantujeme, že vám budú chutiť!

Nechceme vás sklamať a urobíme všetko pre to, aby ste mali z nášho obchodu ten najlepší zážitok. Sme dostupní na e-mailovej adrese, kde odpovieme na takmer všetky e-maily do 30 minút. Môžete nám aj zavolať a vždy sa vám budeme snažiť poradiť to najlepšie. Robíme to pre vás s láskou.

Čo je ale najdôležitejšie - garantujeme vám, že vám bude chutiť! Sme presvedčení, že naše želé je jedno z najchutnejších aké ste kedy jedli. Preto, ak by vám náhodou nechutilo, môžete nám ho pokojne vrátiť a my vám vrátime peniaze späť. Nebudeme sa preto hnevať, naopak, chceme vám dopriať nákup úplne bez rizika.

Bezpečná potravina

Aj my sme sa stretli s ponukou lacných cukroviniek pochybného pôvodu. Neboli až také dobré, ale ľudia ich kupovali pre ich nízku cenu. My sa pokúšame skombinovať dobrú cenu s vysokou kvalitou. Naše želé cukríky nie sú z Ukrajiny, ale z Českej republiky. Vzťahujú sa na nich preto prísne normy Európskej únie pre bezpečnosť potravín. Ide o najchutnejšie a najkvalitnejšie želé cukríky, aké sme našli. A chceme vám ich ponúknuť.

Naši pracovníci sú vyškolení pre prácu s potravinami. Prevádzka spĺňa všetky hygienické štandardy a celý náš tím prešiel skúškami a má oprávnenie vydané Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. Nič nenechávame na náhodu a dbáme o hygienické štandardy presahujúce požiadavky zákona.