Šťavnaté želé
cukríky

Namixuj si svoje želé

Rodinné balenie želé

Ak by ste mali chuť objednať si naše želé do zásoby, máme pre vás rodinné balenia. Tieto želé cukríky môžete nakupovať v baleniach po 1 kg a sú posielané v zapečatených plastových vedierkach. Odporúčame ich minúť do dvoch až troch mesiacov od objednávky, aby si zachovali svoju čerstvosť a šťavnatosť.

Ak ste tak ešte neurobili, prečítajte si viac informácií o našom želé.

Jahody

Jemne kyselkavé penové želé s príchuťou jahody, celé posypané cukrom. Mňam!

Cena: 5,90 € / kg

Kyslé krúžky

Superkyslá pecka! Krúžky sú v ovocných príchutiach posypané cukrom a ak si chcete dať to najkyslejšie z nášho výberu, nie je lepšia voľba.

Cena: 5,90 € / kg

Sladký mix

Sladký výber želé všetkých chutí a tvarov. Dokonca aj takých, ktoré samostatne v ponuke nemáme. Ak neviete čo ochutnať, týmto nič nepokazíte.

Cena: 5,90 € / kg

Kyslý mix

Pre tých, čo ľúbia kyslé, je to skvelá možnosť ochutnať najrôznejšie tvary a chute. Obsahuje, podobne ako sladký mix, aj také želé ktoré samostatne v ponuke nemáme. Kyslé želé sú posypané sladkým cukrom, tak ich ľahko rozoznáte!

Cena: 5,90 € / kg

Žraloky

Bez obáv, tieto vás neuhryznú! Obsahujú štyri ovocné príchute, ktoré sú rozdielne aj farebne. A ak máte šťastie, narazíte aj na špeciálneho, dvojfarebného žraloka.

Cena: 5,90 € / kg

Hamburgery

Skúsili ste už sladké hamburgery? Želé v tvare žemličiek, šalátu a mäsa si môžete spojiť do hamburgera a konečne ho ochutnať.

Cena: 5,90 € / kg

Cola fľašky

Voňajú ako cola, chutia ako cola, dokonca tak aj vyzerajú! A predsa sú zo želatíny, v dvojfarebnom sladkom prevedení.

Cena: 5,90 € / kg

Maliny a černice

Keď je po sezóne sladkých malín a černíc, stále môžete ochutnať ich verné želé verzie. Chutné bobuľky želé v červenej a čiernej farbe s príchuťou maliny a černice.

Cena: 5,90 € / kg

Kyslé červíky

Drobné dvojfarebné červíky po zlíznutí sladkého cukru pokrivia úsmev. Kyslé želé v krásnych neónových farbách.

Cena: 5,90 € / kg

Ovocný kokteil

Kokteil pomiešaný zo želé ananásu, jabĺčka, pomaranča a iného ovocia. Obsahuje aj obľúbené dvojvrstvové želé s bielou nadýchanou penou.

Cena: 5,90 € / kg

Veľké červíky

Ak máte odvahu, vcucnite sladkého veľkého červíka ako špagetu. Alebo si ho len tak zjedzte po kúskoch. Chutia na všetky spôsoby!

Cena: 5,90 € / kg