Šťavnaté želé
cukríky

Namixuj si svoje želé

Darčekové balenie želé

Darčekové balenie obsahuje spolu viac ako 600 g želé v dvoch krásnych sklenených dózach. Jedna so sladkým, druhá s kyslým mixom želé cukríkov. Ak si želáte v balení vami vybrané druhy, stačí nám to napísať v poznámke k objednávke.

19,90 €
Cena: 15,90 €


Želé od Sladké.sk
  • obsahuje 5% pravej ovocnej šťavy
  • kolagén v želatíne prispieva k zdravým kostiam a kĺbom
    Ako?
  • bez gluténu - vhodné pre celiatikov a ľudí s bezlepkovou diétou
List s vlastným venovaním
V darčekovej krabici nájdete aj farebnú obálku. Do nej môžete priložiť vaše vlastné prekvapenie pre obdarovaného alebo venovanie. Je predpripravená kartička, ktorú na to môžete použiť.

Ak si to želáte, list vám pripravíme aj my. Stačí do poznámky k objednávke napísať, čo by v ňom malo byť napísané. Obálka po otvorení krabice ihneď zaujme a vytvorí obdarovenému dojem skutočne osobného darčeka.
Ekologické balenie
Darčekové balenie sme tvorili tak, aby sme mysleli aj na prírodu. Podarilo sa nám vybrať materiály ktoré vyzerajú skvele a zároveň sú šetrné k prírode.

Aby sme zbytočne neprodukovali ďalší odpad, želé je zabalené v kvalitných nemeckých dózach Weck. Skvele vyzerajú, su odolné a môžete ich ďalej využívať ešte dlhé roky na uskladnenie vašich potravín. A keď bude ich životnosť na konci, sklo môžete zrecyklovať. A čo zbytok balenia? Nič než papier. V balení okrem želé v dózičkách nájdete iba výplň z recyklovateľného kartónu v krabici, ktorá je tiež iba z kartónu.
Darčeková zásielka
Darčekové balenie je zabalené v tvrdej krabici na mieru, previazanej špagátikom. Sú v nej vložené dve sklenené nádoby, každá obsahuje 300 g želé cukríkov. Nádoby sú hermeticky uzavreté, cukríky tak vydržia dokonale čerstvé niekoľko týždňov aj mesiacov. To, že želé príde nepoškodené do svojho cieľa zabezpečí premyslená, ale jednoduchá výplň.

Dózy sú oddelené výplňou, ktorá je vytvorená zo skladaného skartovaného kartónu. Ten pôsobí darčekovým dojmom, chráni nádoby pred rozbitím a zároveň je veľmi šetrný k prírode. Keďže nejde o žiadne umelé materiály, môžete ho potom spolu s krabicou recyklovať.

19,90 €
Cena: 15,90 €

Mrzí nás to, ale darčekové balenie je dočasne nedostupné.