Šťavnaté želé
cukríky

Namixuj si svoje želé

Darčekové balenie želé

Blíži sa Valentín, máme v ponuke aj
špeciálny valentínsky balíček.

Darčekové balenie obsahuje spolu 840g želé mixu aktuálne dostupných druhov, rozdelených do dvoch darčekových škatuliek. Ak si želáte v balení iba vami vybrané druhy, stačí nám to napísať v poznámke k objednávke.

15,90 €
Cena: 12,90 €


Želé od Sladké.sk
  • obsahuje 5% pravej ovocnej šťavy
  • kolagén v želatíne prispieva k zdravým kostiam a kĺbom
    Ako?
  • bez gluténu - vhodné pre celiatikov a ľudí s bezlepkovou diétou
List s vlastným venovaním
V darčekovej krabici nájdete aj elegantnú modrú obálku. Do nej môžete priložiť vaše vlastné prekvapenie pre obdarovaného alebo venovanie. Je predpripravená kartička, ktorú na to môžete použiť.

Ak si to želáte, list vám pripravíme aj my. Stačí do poznámky k objednávke napísať, čo by v ňom malo byť napísané. Obálka po otvorení krabice ihneď zaujme a vytvorí obdarovenému dojem skutočne osobného darčeka.
Ekologické balenie
Snažíme sa byť šetrní k prírode, ale nie na úkor vizuálneho dojmu z darčeka. Želé balíme do prvotriednych mištičiek vyrobených z materiálu, ktorý sa plne rozloží napriek tomu, že izoluje mastnotu. Kým bežné mištičky obsahujú vrstvu nerozložiteľnej fólie, ktorá v prírode ostane storočia alebo je spálená na skládkach s únikom nebezpečných plynov, misky použité v balení sú plne kompostovateľné vrátane potlače. Papierovú krabicu môžete tiež jednoducho recyklovať.

A áno, aj krásny priehľadný vrchnák je vytvorený iba z rastlín z tzv. bioplastu a rýchlo sa v prírode rozloží.
Darčeková zásielka
Darčekové balenie je zabalené v kvalitnej bielej krabici na mieru. Okrem listu nájdete v obálke aj malý darček navyše od nás. V krabici sú zabalené dve mištičky želé s vypuklým uzáverom. To, že želé príde nepoškodené do svojho cieľa zabezpečí premyslená, ale jednoduchá výplň.

Krabičky sú na svojich miestach upevnené dvomi kartónovými fixáciami a medzery vyplnené penovými vločkami. Tie ešte viac umocňujú pocit prekvapenia pri rozbaľovaní. A samozrejme, vločky sú rovnako ako mištičky z ekologického materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie.

15,90 €
Cena: 12,90 €